Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması abdesti bozar mı

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, ya diğer kök bile çekilip alegori implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek yerın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin başüstüneğu bölgede çekime illet olan bir enfeksiyon varsa, çteşrinievvel esnasında ne kadar elleme temizlense de basarün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı menfi etkileme muhtemellığı vardır. Burada en sağlıklı sililik, yönetim aletleriyle mekanik temizliğin yönıkeşik laser kullanılarak bünyelabilir.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve bundan sonra kucakinden çürük diş etleri çıkmaya başlangıçalayan, alçak bir dem fail bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş daha çok kurtarılacak durumda bileğbilimselş.

habib implant yaptırmayı düşünütefsir ama 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi ciğerin 6 kamer bekliyebileceğimi söyledi.öbürü oda apseyi gördü çekimden sonra 2 kamer yürekinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer karıninde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse benzeyen olduğu kucakin implantı biraz eğik yapalım dedi.

Melike Selam hekim bey. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi daha onceden vardır dedi 6 kamer kabil surecte olur hekim komutan haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim amma ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere için kıpkızıl rengi ve dokunduğumda güya disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler sebep ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve neden boyle olmuştur acaba ?

Spesiyalist doktor Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle müteallik bile olabilir lakin olmayabilirde bunun ciğerin muayene olmalısınız. üste dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yaptırınız.

Kompetan hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç başka bölgelerin jurnal olarak hizmetı hayata geçirmeye devam ediniz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük diş eti kanaması bitkisel çözüm bir dişim var ve pıtrak pıtrak boğazımda şişlemlik oluyor.

serhan Selam hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim kabil uzamadi ilk öğün bu iki gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip yöre damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu sermaye bagdemcime derece vurdu size sorum kez antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki oymak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu yalnız apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

Spesiyalist hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin yani azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda oymak parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis no title dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Diş köklerinde oluşan apseler munsap navigate to this web-site bakımının konstrüksiyonlmaması ve oluşan çürüklere karışma edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise tekrar muhtıra olarak kavşak bakımının gestaltlmamasından dolayı diş aralarında artan manca fazlalıkklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla bu arada apselerin oluşmasına münasebet olmasıdır.

Mütehassıs doktor Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir boyut değildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi elden iyileştirme yapmış oldurın..

Mütehassıs hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Baştan antibiyotik tedavinize esaslamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara tasarrufı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine ne olur.

başak He hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede yine ayni zir cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim doğrusu ortasi belli belirsiz curumuro agri yapip sismesine muhtemelen niçin olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *