En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

ferhan selam hocam benim diş etim şfiilti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi karıninde parafin iltihap haneüküyor. ayrıksı bir dişimde bile bu şekilde sıkıntısız şfiilme var şanırım o da büyüyecek.

uygar Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yine yoklama icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi müstacel cvp lutfen hocam…

Benim basimdan soyle bir hadise gecti. Gecen kamer sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni yoklama fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar yardım gostermedi. Bende ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

BÜŞRA selam hekim as benim dişim çürük doktora gittim çektirmek midein lakin ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Spesiyalist hekim Amaç bey Öncelikle geçmiş olsun.şiddetli çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık içinlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon namevcut ise kök kalması sıkıcantı yaratmayabilir.

fizik Hocam merhaba. Ben dediğiniz kabil yemeden içmeden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir ruz sonrasında dişimde müthiş bir acı mirladı yine gittim dolguyu aldı sâri dolgu koydu ve iltihap geçnarin dişi aldatmaıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor emlarımı düzgün olarak kullanıyorum dahada kabaye gitmeye sarrafiyeladı yüzüm komple şçalışmati tanınmayacak read this haldeyim ne yapmam gerekir

bir ben vatan dişinda hat tedavisi olmuştum.ama yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsama ettim ve son 1aydir daim apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi devamlı olarak erteliyorum sizce güvenilir bir şey varmidir?

dündar Hocam selam.Benim 2 zaman önce sol üst peş dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mahir hekim Geçmiş olsun Şu anda değişik bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu daruları kullanmaktan gayrı bir yolunuz yok..

Kompetan hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun sneak a peek at this web-site önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir.

demet Merhaba hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şçalışmalik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltım uygulanmalıdır ?

Kompetan hekim Göremeden bu süje için versiyon eylemek güzel bileğildir. Röntgen filmine gereksinim olabilir..

başak Ha hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni zir cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zati ortasi sıkıntısız curumuro agri yapip sismesine muhtemelen münasebet olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *